MeteoSpace

Марковка — 2026 жылғы желтоқсан ауа райы

← қараша

2026 жылғы желтоқсан

қаңтар →
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
1 -12° -13°
2 -12° -13°
3 -11° -11°
4 -13° -13°
5 -11° -13°
6 -13° -15°
7 -12° -14°
8 -16° -16°
9 -16° -17°
10 -15° -18°
11 -14° -14°
12 -13° -15°
13 -12° -15°
14 -14° -17°
15 -15° -18°
16 -17° -16°
17 -16° -17°
18 -14° -16°
19 -11° -13°
20 -11° -15°
21 -12° -18°
22 -13° -16°
23 -12° -15°
24 -11° -16°
25 -11° -16°
26 -14° -19°
27 -16° -19°
28 -13° -17°
29 -8° -13°
30 -11° -18°
31 -14° -20°

Марковка, Қазақстан — 2026 жылғы желтоқсанның температура өзгерісі

Марковка бойынша 2026 жылғы желтоқсанның күндік болжам

желтоқсанның басы

  • 1 желтоқсан Жеңіл жаңбыр-12°-13°
  • 2 желтоқсан Жеңіл жаңбыр-12°-13°
  • 3 желтоқсан Жеңіл жаңбыр-11°-11°
  • 4 желтоқсан Жеңіл жаңбыр-13°-13°
  • 5 желтоқсан Жеңіл жаңбыр-11°-13°
  • 6 желтоқсан Жеңіл жаңбыр-13°-15°
  • 7 желтоқсан Жеңіл жаңбыр-12°-14°
  • 8 желтоқсан Бұлтты-16°-16°
  • 9 желтоқсан Бұлтты-16°-17°
  • 10 желтоқсан Бұлтты-15°-18°

желтоқсанның ортасы, 2026

  • 11 желтоқсан Бұлтты-14°-14°
  • 12 желтоқсан Бұлтты-13°-15°
  • 13 желтоқсан Бұлтты-12°-15°
  • 14 желтоқсан Бұлтты-14°-17°
  • 15 желтоқсан Бұлтты-15°-18°
  • 16 желтоқсан Бұлтты-17°-16°
  • 17 желтоқсан Бұлтты-16°-17°
  • 18 желтоқсан Бұлтты-14°-16°
  • 19 желтоқсан Бұлтты-11°-13°
  • 20 желтоқсан Тараған бұлтты-11°-15°

желтоқсанның соңы — Марковка

  • 21 желтоқсан Тараған бұлтты-12°-18°
  • 22 желтоқсан Тараған бұлтты-13°-16°
  • 23 желтоқсан Тараған бұлтты-12°-15°
  • 24 желтоқсан Тараған бұлтты-11°-16°
  • 25 желтоқсан Тараған бұлтты-11°-16°
  • 26 желтоқсан Тараған бұлтты-14°-19°
  • 27 желтоқсан Тараған бұлтты-16°-19°
  • 28 желтоқсан Тараған бұлтты-13°-17°
  • 29 желтоқсан Тараған бұлтты-8°-13°
  • 30 желтоқсан Аз бұлтты-11°-18°
  • 31 желтоқсан Аз бұлтты-14°-20°

Марковка, 2026 жылғы желтоқсанның температурасы

Марковка 2026 жылғы желтоқсанның ең жоғары температурасы қандай?

Марковка 2026 жылғы желтоқсанның ең жоғары температура — -8°C (29 желтоқсан).

Марковка 2026 жылғы желтоқсанның ең төменгі температурасы қандай?

Марковка 2026 жылғы желтоқсанның ең төменгі температура — -20°C (31 желтоқсан).

Марковка 2026 жылғы желтоқсанның орташа температурасы қандай?

Марковка 2026 жылғы желтоқсанның орташа температура — күндіз -13°C, түнде -16°C.

Айлар бойынша климаттық нормалар

күндізгі және түнгі орташа температура, Марковка

Күндіз Түнде

Марковка бойынша жел бағыты: желтоқсан

соңғы 10 жылдағы осы айдың тарихы негізінде

Солтүстік: кезеңдердің 3,6% (40)Солтүстік-солтүстік-шығыс: кезеңдердің 0,4% (4)Солтүстік-шығыс: кезеңдердің 2,2% (24)Шығыс-солтүстік-шығыс: кезеңдердің 1,1% (12)Шығыс: кезеңдердің 4,8% (53)Шығыс-оңтүстік-шығыс: кезеңдердің 5,5% (60)Оңтүстік-шығыс: кезеңдердің 7% (77)Оңтүстік-оңтүстік-шығыс: кезеңдердің 4,4% (48)Оңтүстік: кезеңдердің 6,1% (67)Оңтүстік-оңтүстік-батыс: кезеңдердің 6,6% (72)Оңтүстік-батыс: кезеңдердің 12,5% (137)Батыс-оңтүстік-батыс: кезеңдердің 12,7% (139)Батыс: кезеңдердің 23,1% (254)Батыс-солтүстік-батыс: кезеңдердің 3,9% (43)Солтүстік-батыс: кезеңдердің 4,4% (48)Солтүстік-солтүстік-батыс: кезеңдердің 1,8% (20)23,1%БСС-С-ШС-ШШ-С-ШШШ-О-ШО-ШО-О-ШОО-О-БО-ББ-О-БББ-С-БС-БС-С-Б

Басым жел — Батыс (кезеңдердің 23,1%)

Жауын-шашын: Марковка, желтоқсан жылдар бойынша

жауын-шашынды күндер

Желтоқсан, Марковка — соңғы 10 жылда

жылдар бойынша орташа күндізгі температура

Маңайдағы ауа райы

Қазақстанның танымал қалаларындағы желтоқсан болжамы