MeteoSpace

Бейнеу — 2026 жылғы қаңтар ауа райы

← желтоқсан

2026 жылғы қаңтар

ақпан →
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
1 +3° +1°
2 0° -3°
3 -6° -9°
4 -3° -7°
5 +1° -3°
6 +1° +2°
7 +1° -1°
8 +1° +1°
9 +3° -1°
10 +4° +2°
11 +1° -1°
12 +3° -2°
13 +5° +3°
14 +2° 0°
15 0° -1°
16 -2° -3°
17 -3° -8°
18 -8° -11°
19 -6° -9°
20 -4° -9°
21 -3° -7°
22 -2° -5°
23 0° -5°
24 -1° -4°
25 -1° -2°
26 -2° -7°
27 -8° -6°
28 -8° -14°
29 0° -4°
30 -1° -5°
31 -1°

Бейнеу, Қазақстан — 2026 жылғы қаңтардың температура өзгерісі

Бейнеу бойынша 2026 жылғы қаңтардың күндік болжам

қаңтардың басы

  • 1 қаңтар Тараған бұлтты+3°+1°
  • 2 қаңтар Жеңіл жаңбыр0°-3°
  • 3 қаңтар Аз бұлтты-6°-9°
  • 4 қаңтар Аз бұлтты-3°-7°
  • 5 қаңтар Аз бұлтты+1°-3°
  • 6 қаңтар Ашық+1°+2°
  • 7 қаңтар Жеңіл жаңбыр+1°-1°
  • 8 қаңтар Бұлтты+1°+1°
  • 9 қаңтар Жеңіл жаңбыр+3°-1°
  • 10 қаңтар Бұлтты+4°+2°

қаңтардың ортасы, 2026

  • 11 қаңтар Бұлтты+1°-1°
  • 12 қаңтар Тараған бұлтты+3°-2°
  • 13 қаңтар Тараған бұлтты+5°+3°
  • 14 қаңтар Бұлтты+2°0°
  • 15 қаңтар Жаңбыр0°-1°
  • 16 қаңтар Жаңбыр аралас қар-2°-3°
  • 17 қаңтар Аз бұлтты-3°-8°
  • 18 қаңтар Тараған бұлтты-8°-11°
  • 19 қаңтар Ашық-6°-9°
  • 20 қаңтар Аз бұлтты-4°-9°

қаңтардың соңы — Бейнеу

  • 21 қаңтар Бұлтты-3°-7°
  • 22 қаңтар Тараған бұлтты-2°-5°
  • 23 қаңтар Жеңіл жаңбыр0°-5°
  • 24 қаңтар Тараған бұлтты-1°-4°
  • 25 қаңтар Тараған бұлтты-1°-2°
  • 26 қаңтар Қар-2°-7°
  • 27 қаңтар Тараған бұлтты-8°-6°
  • 28 қаңтар Тараған бұлтты-8°-14°
  • 29 қаңтар Бұлтты0°-4°
  • 30 қаңтар Жеңіл жаңбыр-1°-5°
  • 31 қаңтар Аз бұлтты-1°—

Бейнеу, 2026 жылғы қаңтардың температурасы

Бейнеу 2026 жылғы қаңтардың ең жоғары температурасы қандай?

Бейнеу 2026 жылғы қаңтардың ең жоғары температура — +5°C (10 қаңтар).

Бейнеу 2026 жылғы қаңтардың ең төменгі температурасы қандай?

Бейнеу 2026 жылғы қаңтардың ең төменгі температура — -14°C (28 қаңтар).

Бейнеу 2026 жылғы қаңтардың орташа температурасы қандай?

Бейнеу 2026 жылғы қаңтардың орташа температура — күндіз -1°C, түнде -4°C.

Айлар бойынша климаттық нормалар

күндізгі және түнгі орташа температура, Бейнеу

Күндіз Түнде

Бейнеу бойынша жел бағыты: қаңтар

соңғы 10 жылдағы осы айдың тарихы негізінде

Солтүстік: кезеңдердің 5,2% (64)Солтүстік-солтүстік-шығыс: кезеңдердің 0,1% (1)Солтүстік-шығыс: кезеңдердің 1% (12)Шығыс-солтүстік-шығыс: кезеңдердің 2,5% (31)Шығыс: кезеңдердің 17,2% (213)Шығыс-оңтүстік-шығыс: кезеңдердің 11,5% (142)Оңтүстік-шығыс: кезеңдердің 17,4% (215)Оңтүстік-оңтүстік-шығыс: кезеңдердің 7,7% (95)Оңтүстік: кезеңдердің 5,7% (70)Оңтүстік-оңтүстік-батыс: кезеңдердің 1,2% (15)Оңтүстік-батыс: кезеңдердің 3,6% (44)Батыс-оңтүстік-батыс: кезеңдердің 2,3% (28)Батыс: кезеңдердің 12,5% (155)Батыс-солтүстік-батыс: кезеңдердің 4,9% (61)Солтүстік-батыс: кезеңдердің 3,8% (47)Солтүстік-солтүстік-батыс: кезеңдердің 3,6% (44)17,4%О-ШСС-С-ШС-ШШ-С-ШШШ-О-ШО-ШО-О-ШОО-О-БО-ББ-О-БББ-С-БС-БС-С-Б

Басым жел — Оңтүстік-шығыс (кезеңдердің 17,4%)

Жауын-шашын: Бейнеу, қаңтар жылдар бойынша

жауын-шашынды күндер

Қаңтар, Бейнеу — соңғы 10 жылда

жылдар бойынша орташа күндізгі температура

Маңайдағы ауа райы

Қазақстанның танымал қалаларындағы қаңтар болжамы