MeteoSpace

Жаңақорған — 2026 жылғы ақпан ауа райы

← қаңтар

2026 жылғы ақпан

наурыз →
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
1 +6° +5°
2 +9° +4°
3 +9° +6°
4 +12° +6°
5 +12° +6°
6 0° -2°
7 0° -4°
8 +6° -2°
9 +11° +7°
10 +7° +3°
11 -3° -3°
12 +1° -2°
13 +3° +2°
14 +7° 0°
15 +13° +4°
16 +15° +8°
17 +11° +5°
18 +14° +8°
19 +15° +9°
20 +17° +9°
21 +7° +5°
22 +8° +4°
23 +4° 0°
24 +7° 0°
25 +8° +4°
26 +4° +1°
27 +4° -2°
28 +3° -3°

Жаңақорған, Қазақстан — 2026 жылғы ақпанның температура өзгерісі

Жаңақорған бойынша 2026 жылғы ақпанның күндік болжам

ақпанның басы

  • 1 ақпан Жеңіл жаңбыр+6°+5°
  • 2 ақпан Жеңіл жаңбыр+9°+4°
  • 3 ақпан Бұлтты+9°+6°
  • 4 ақпан Тараған бұлтты+12°+6°
  • 5 ақпан Тараған бұлтты+12°+6°
  • 6 ақпан Жаңбыр аралас қар0°-2°
  • 7 ақпан Тараған бұлтты0°-4°
  • 8 ақпан Аз бұлтты+6°-2°
  • 9 ақпан Жеңіл жаңбыр+11°+7°
  • 10 ақпан Жеңіл жаңбыр+7°+3°

ақпанның ортасы, 2026

  • 11 ақпан Жаңбыр аралас қар-3°-3°
  • 12 ақпан Тараған бұлтты+1°-2°
  • 13 ақпан Бұлтты+3°+2°
  • 14 ақпан Тараған бұлтты+7°0°
  • 15 ақпан Аз бұлтты+13°+4°
  • 16 ақпан Бұлтты+15°+8°
  • 17 ақпан Ашық+11°+5°
  • 18 ақпан Жеңіл жаңбыр+14°+8°
  • 19 ақпан Ашық+15°+9°
  • 20 ақпан Аз бұлтты+17°+9°

ақпанның соңы — Жаңақорған

  • 21 ақпан Жеңіл жаңбыр+7°+5°
  • 22 ақпан Бұлтты+8°+4°
  • 23 ақпан Тараған бұлтты+4°0°
  • 24 ақпан Аз бұлтты+7°0°
  • 25 ақпан Тараған бұлтты+8°+4°
  • 26 ақпан Жаңбыр+4°+1°
  • 27 ақпан Жеңіл жаңбыр+4°-2°
  • 28 ақпан Тараған бұлтты+3°-3°

Жаңақорған, 2026 жылғы ақпанның температурасы

Жаңақорған 2026 жылғы ақпанның ең жоғары температурасы қандай?

Жаңақорған 2026 жылғы ақпанның ең жоғары температура — +17°C (20 ақпан).

Жаңақорған 2026 жылғы ақпанның ең төменгі температурасы қандай?

Жаңақорған 2026 жылғы ақпанның ең төменгі температура — -4°C (7 ақпан).

Жаңақорған 2026 жылғы ақпанның орташа температурасы қандай?

Жаңақорған 2026 жылғы ақпанның орташа температура — күндіз +8°C, түнде +3°C.

Айлар бойынша климаттық нормалар

күндізгі және түнгі орташа температура, Жаңақорған

Күндіз Түнде

Жаңақорған бойынша жел бағыты: ақпан

соңғы 10 жылдағы осы айдың тарихы негізінде

Солтүстік: кезеңдердің 11% (124)Солтүстік-солтүстік-шығыс: кезеңдердің 6% (68)Солтүстік-шығыс: кезеңдердің 6% (68)Шығыс-солтүстік-шығыс: кезеңдердің 11,6% (131)Шығыс: кезеңдердің 8,2% (92)Шығыс-оңтүстік-шығыс: кезеңдердің 2,1% (24)Оңтүстік-шығыс: кезеңдердің 6% (68)Оңтүстік-оңтүстік-шығыс: кезеңдердің 13,4% (151)Оңтүстік: кезеңдердің 11,1% (125)Оңтүстік-оңтүстік-батыс: кезеңдердің 5,3% (60)Оңтүстік-батыс: кезеңдердің 2,5% (28)Батыс-оңтүстік-батыс: кезеңдердің 2,7% (31)Батыс: кезеңдердің 5,4% (61)Батыс-солтүстік-батыс: кезеңдердің 2,6% (29)Солтүстік-батыс: кезеңдердің 3,5% (40)Солтүстік-солтүстік-батыс: кезеңдердің 2,5% (28)13,4%О-О-ШСС-С-ШС-ШШ-С-ШШШ-О-ШО-ШО-О-ШОО-О-БО-ББ-О-БББ-С-БС-БС-С-Б

Басым жел — Оңтүстік-оңтүстік-шығыс (кезеңдердің 13,4%)

Жауын-шашын: Жаңақорған, ақпан жылдар бойынша

жауын-шашынды күндер

Ақпан, Жаңақорған — соңғы 10 жылда

жылдар бойынша орташа күндізгі температура

Маңайдағы ауа райы

Қазақстанның танымал қалаларындағы ақпан болжамы