MeteoSpace

Сораң — 2026 жылғы қаңтар ауа райы

← желтоқсан

2026 жылғы қаңтар

ақпан →
Дс
Сс
Ср
Бс
Жм
Сб
Жс
1 -9° -13°
2 -6°
3 -4° -14°
4 -3° -10°
5 -9° -10°
6 -3°
7 -9° -18°
8 -13°
9 -7° -17°
10 -5°
11 +2°
12 +2° -11°
13 -13° -17°
14 -18° -21°
15 -17° -22°
16 -20° -26°
17 -23° -29°
18 -18° -27°
19 -15°
20 -13° -18°
21 -13°
22 -13° -19°
23 -12° -17°
24 -12° -22°
25 -8° -12°
26 -8° -15°
27 -9° -23°
28 -7° -19°
29 -9° -21°
30 -6° -21°
31 -6° -24°

Сораң, Қазақстан — 2026 жылғы қаңтардың температура өзгерісі

Сораң бойынша 2026 жылғы қаңтардың күндік болжам

қаңтардың басы

  • 1 қаңтар Ашық-9°-13°
  • 2 қаңтар Тараған бұлтты-6°—
  • 3 қаңтар Тараған бұлтты-4°-14°
  • 4 қаңтар Жаңбыр аралас қар-3°-10°
  • 5 қаңтар Қар-9°-10°
  • 6 қаңтар Аз қар-3°—
  • 7 қаңтар Аз қар-9°-18°
  • 8 қаңтар Аз бұлтты-13°—
  • 9 қаңтар Тараған бұлтты-7°-17°
  • 10 қаңтар Бұлтты-5°—

қаңтардың ортасы, 2026

  • 11 қаңтар Бұлтты+2°—
  • 12 қаңтар Жеңіл жаңбыр+2°-11°
  • 13 қаңтар Аз бұлтты-13°-17°
  • 14 қаңтар Ашық-18°-21°
  • 15 қаңтар Тараған бұлтты-17°-22°
  • 16 қаңтар Ашық-20°-26°
  • 17 қаңтар Тараған бұлтты-23°-29°
  • 18 қаңтар Аз бұлтты-18°-27°
  • 19 қаңтар Бұлтты-15°—
  • 20 қаңтар Тараған бұлтты-13°-18°

қаңтардың соңы — Сораң

  • 21 қаңтар Бұлтты-13°—
  • 22 қаңтар Бұлтты-13°-19°
  • 23 қаңтар Аз қар-12°-17°
  • 24 қаңтар Аз қар-12°-22°
  • 25 қаңтар Аз қар-8°-12°
  • 26 қаңтар Қар-8°-15°
  • 27 қаңтар Аз қар-9°-23°
  • 28 қаңтар Қар-7°-19°
  • 29 қаңтар Бұлтты-9°-21°
  • 30 қаңтар Аз бұлтты-6°-21°
  • 31 қаңтар Бұлтты-6°-24°

Сораң, 2026 жылғы қаңтардың температурасы

Сораң 2026 жылғы қаңтардың ең жоғары температурасы қандай?

Сораң 2026 жылғы қаңтардың ең жоғары температура — +2°C (11 қаңтар).

Сораң 2026 жылғы қаңтардың ең төменгі температурасы қандай?

Сораң 2026 жылғы қаңтардың ең төменгі температура — -29°C (17 қаңтар).

Сораң 2026 жылғы қаңтардың орташа температурасы қандай?

Сораң 2026 жылғы қаңтардың орташа температура — күндіз -10°C, түнде -19°C.

Айлар бойынша климаттық нормалар

күндізгі және түнгі орташа температура, Сораң

Күндіз Түнде

Сораң бойынша жел бағыты: қаңтар

соңғы 10 жылдағы осы айдың тарихы негізінде

Солтүстік: кезеңдердің 0,7% (8)Солтүстік-солтүстік-шығыс: кезеңдердің 1,3% (16)Солтүстік-шығыс: кезеңдердің 2,3% (28)Шығыс-солтүстік-шығыс: кезеңдердің 6,2% (76)Шығыс: кезеңдердің 15,8% (193)Шығыс-оңтүстік-шығыс: кезеңдердің 3,3% (40)Оңтүстік-шығыс: кезеңдердің 3,9% (48)Оңтүстік-оңтүстік-шығыс: кезеңдердің 1,6% (20)Оңтүстік: кезеңдердің 12,3% (150)Оңтүстік-оңтүстік-батыс: кезеңдердің 11,3% (138)Оңтүстік-батыс: кезеңдердің 26,4% (322)Батыс-оңтүстік-батыс: кезеңдердің 9,2% (112)Батыс: кезеңдердің 5,3% (64)Солтүстік-батыс: кезеңдердің 0,3% (4)26,4%О-БСС-С-ШС-ШШ-С-ШШШ-О-ШО-ШО-О-ШОО-О-БО-ББ-О-БББ-С-БС-БС-С-Б

Басым жел — Оңтүстік-батыс (кезеңдердің 26,4%)

Жауын-шашын: Сораң, қаңтар жылдар бойынша

жауын-шашынды күндер

Қаңтар, Сораң — соңғы 10 жылда

жылдар бойынша орташа күндізгі температура

Маңайдағы ауа райы

Қазақстанның танымал қалаларындағы қаңтар болжамы